📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,404 peržiūros
🕐 2017-08-07 21:36 #256
Sveiki, seniai matyti :)

Praeita savaite nusipirkau nauja kompa ir dabar reikia zaidimu palosti.

Siuo metu losiu AC Black Flag, Gta 5

Dabartinis mano to-play list'as:
rise of the tomb raider
ac rogue
ac unity
ac syndicate
cod ghosts
cod advanced warfare
cod bo3
cod infinite warfare
witcher
witcher 2
witcher 3

pasiulykit ka nors dar pridet :)
🕐 2017-08-08 00:13 #257
Makaroni parašė:
Sveiki, seniai matyti :)

Praeita savaite nusipirkau nauja kompa ir dabar reikia zaidimu palosti.

Siuo metu losiu AC Black Flag, Gta 5

Dabartinis mano to-play list'as:
rise of the tomb raider
ac rogue
ac unity
ac syndicate
cod ghosts
cod advanced warfare
cod bo3
cod infinite warfare
witcher
witcher 2
witcher 3

pasiulykit ka nors dar pridet :)


Rocket league bandyk,kas dar ai va batman arkham trilogiją,playerunknowbattlegrounds,Dragon age inquisition,mass effect andromeda,arma 3,titanfall 2
🕐 2017-09-21 15:14 #258
Gal galit pasiūlyt kažką daug neužimančio, kad būtų galima pažaist be interneto per paskaitas? (kolegijos Wi-Fi blokuoja Steam, Origin ir b-net)
🕐 2017-09-21 23:16 #259
Piratke Dead rising losk :)
🕐 2017-10-01 12:03 #260
Sveiki. Pagalvojau, kad užteks man ir blokiokams rėkauti vienas ant kito per CSGO, tad gal galit pasiūlyti kokių įdomių žaidimų 2-3 žaidėjams ant vieno kompo? Rayman Origins, Screencheat, PES jau žaidimų bibliotekoje
🕐 2017-10-11 21:04 #261
Pasiūlykit kažką pratestuot naujai pelei.
🕐 2017-11-10 01:56 #262
Labas vakaras. Seniau buvau užkietėjęs "geimeris", bet nuo kokių 2014 mano senelis nebeišnešė naujausių žaidimų. Neperseniausiai gavau normalesnį kompiuterį, taigi norėčiau, kad pasiūlytumėt, ką praleidau per tuos metus ir tikrai vertėtų pažaist.

🕐 2017-11-17 17:21 #263
Pasiūlykit kokių strategų.
🕐 2017-11-17 20:45 #264
Ryuk parašė:
Labas vakaras. Seniau buvau užkietėjęs "geimeris", bet nuo kokių 2014 mano senelis nebeišnešė naujausių žaidimų. Neperseniausiai gavau normalesnį kompiuterį, taigi norėčiau, kad pasiūlytumėt, ką praleidau per tuos metus ir tikrai vertėtų pažaist.



gali viska zaisti ant med-high laisvai
🕐 2017-11-17 20:50 #265
Makaroni parašė:
Pasiūlykit kokių strategų.

stronghold visas dalis jei žaidei, bet netikiu kad ne :D
🕐 2017-11-18 01:26 #266
dei1idas21 parašė:
[quote]Ryuk parašė:
Labas vakaras. Seniau buvau užkietėjęs "geimeris", bet nuo kokių 2014 mano senelis nebeišnešė naujausių žaidimų. Neperseniausiai gavau normalesnį kompiuterį, taigi norėčiau, kad pasiūlytumėt, ką praleidau per tuos metus ir tikrai vertėtų pažaist.



gali viska zaisti ant med-high laisvai[/quote]

Galiu tai galiu, bet aš prašau, kad pasiūlytūmėt, kokius geriausius/įdomiausius žaidimus praleidau per šiuos kelis metus.
🕐 2017-11-18 13:02 #267
doom 2016, PUBG , dishonored 2, ac origins
🕐 2017-11-18 17:57 #268
Reikia pasipildyt rezervą, nes gruodį nežinia kuriam laikui iškeliauju gyvent į kaimą (gal net iki vasaros), o ten internetas labai ribotas (mobilus) tai beveik negalima jungtis prie Steam/UPlay/battle.net ar RS. Pasiūlykit ką nors gero iš singleplayers/ką galima žaist offline. Specs:
i5 6200U
8GB RAM
GT 940M 2GB


Domina RPGs, galvosūkiai, arkados, racing'ai, strategai ir visa kita kas turi replayability.

Šiuo metu turiu:
Borderlands + DLCs
Borderlands 2 + DLCs
Bioshock visos dalys
CS Source (Non-steam)
Deus Ex
Deus Ex Invincible War
Deus Ex Human Revolution
Dirt 3
Hotline Miami 1-2
Fallout New Vegas + DLCs
GRID
GRID 2
Dead Space
Skyrim Legendary Edition
Saints Row 2
Saints Row The Third
Saints Row IV
Spelunky
Redaguota 2017-11-18 18:08
🕐 2017-11-18 22:27 #269
Wololo parašė:
Reikia pasipildyt rezervą, nes gruodį nežinia kuriam laikui iškeliauju gyvent į kaimą (gal net iki vasaros), o ten internetas labai ribotas (mobilus) tai beveik negalima jungtis prie Steam/UPlay/battle.net ar RS. Pasiūlykit ką nors gero iš singleplayers/ką galima žaist offline. Specs:
i5 6200U
8GB RAM
GT 940M 2GB


Domina RPGs, galvosūkiai, arkados, racing'ai, strategai ir visa kita kas turi replayability.

Šiuo metu turiu:
Borderlands + DLCs
Borderlands 2 + DLCs
Bioshock visos dalys
CS Source (Non-steam)
Deus Ex
Deus Ex Invincible War
Deus Ex Human Revolution
Dirt 3
Hotline Miami 1-2
Fallout New Vegas + DLCs
GRID
GRID 2
Dead Space
Skyrim Legendary Edition
Saints Row 2
Saints Row The Third
Saints Row IV
Spelunky


as pav kaime gyvenu ir turiu mobilu telia tai interneto sparta nesiskundziu ir duomenu uztenka, tik kaina biski galetu but mazesne, o zaidimu tai mass effect visas, fallout visas, witcher visas
🕐 2017-11-19 09:50 #270
Wololo parašė:
Reikia pasipildyt rezervą, nes gruodį nežinia kuriam laikui iškeliauju gyvent į kaimą (gal net iki vasaros), o ten internetas labai ribotas (mobilus) tai beveik negalima jungtis prie Steam/UPlay/battle.net ar RS. Pasiūlykit ką nors gero iš singleplayers/ką galima žaist offline. Specs:
i5 6200U
8GB RAM
GT 940M 2GB


Domina RPGs, galvosūkiai, arkados, racing'ai, strategai ir visa kita kas turi replayability.

Šiuo metu turiu:
Borderlands + DLCs
Borderlands 2 + DLCs
Bioshock visos dalys
CS Source (Non-steam)
Deus Ex
Deus Ex Invincible War
Deus Ex Human Revolution
Dirt 3
Hotline Miami 1-2
Fallout New Vegas + DLCs
GRID
GRID 2
Dead Space
Skyrim Legendary Edition
Saints Row 2
Saints Row The Third
Saints Row IV
Spelunky


Gothic 1-2
Empire Earth
Age of Empires
Command & Conquer: Generals Zero Hour(mano mėgstamiausia serijos dalis)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti