📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,388 peržiūros
🕐 2019-05-15 22:45 #361
BecauseImBatman parašė:
Reiktu kazko idomaus, nes ant tiek nesugalvoju ka zaist tai bbz... Butu kazkas neblogai is hack/slash ar kazko panasaus (be DmC, bayonetta ar MGRr) Kompas nieko ispudingo, todel labai high end zaidimu nelabai reiketu :D Gal kazkas panasaus i Tomb Raider butu visai neprosal. Didelis dekutis.
Castlevania lords of shadow 1 ir 2 tikrai geri zaidimai panasus i god of war(senesnius) todel man patiko ir pagalvot kai kur reikia ir pakapot biski 😁, kingdom of amalur gan idomus, castlevania labiau patiko bet jei turi laiko zaist siulyciau nepraleist ir sito game.
🕐 2019-06-01 23:31 #362
Sveiki, gal ką pasiūlitumėt žaidimų su tokiomis kompiuterio specifikacijomis: https://imgur.com/a/byFxB5Z
🕐 2019-06-06 00:50 #363
I5-3550 amd radeon 270 r9 4gb ram siulom veiksmo
🕐 2019-06-07 18:05 #364
Gal galėtumėt man pasiūlyti kokių panašių žaidimų į Stronghold Crusader?
🕐 2019-06-07 18:37 #365
93rolandas parašė:
Gal galėtumėt man pasiūlyti kokių panašių žaidimų į Stronghold Crusader?


age of empires
🕐 2019-06-10 22:19 #366
Galit pasiulyt kazka panasaus i the crew 2
🕐 2019-06-13 20:05 #367
Sveiki, ieskau kazkokio indie ar panasuas tipo fun zaidimo, visus main prazaides, tai ieskau kazko kitko.Zanras nesvarbus
🕐 2019-07-09 19:39 #368
Pasiūlykit racing žaidimų :D
Pc Specs: https://imgur.com/a/39FtKeB
🕐 2019-07-09 19:50 #369
Dirt 2 arba 3
🕐 2019-07-09 20:31 #370
GameFanatic parašė:
Dirt 2 arba 3


Labiau siulyciau Grid 2 nes Dirt 3 labai repetitive buvo, panasios trasos, tiesiog grindas
🕐 2019-07-09 21:09 #371
Sveiki, pasiulykite kazka tokio kaip diablo 3 , tik kad offline :)
🕐 2019-07-09 22:02 #372
gerdas456 parašė:
Sveiki, pasiulykite kazka tokio kaip diablo 3 , tik kad offline :)

Diablo 1 ir 2:D.
Loki, Titan Quest, Divinity games, Divinity Original Sin games, Van Helsing trilogija, Victor Vran, Grim Dawn.
🕐 2019-07-10 13:36 #373
GameFanatic parašė:
Dirt 2 arba 3

Nu man tai ralis kazkaip idomiau
🕐 2019-07-14 17:47 #374
Kdosda Hegen parašė:
[quote]gerdas456 parašė:
Sveiki, pasiulykite kazka tokio kaip diablo 3 , tik kad offline :)

Diablo 1 ir 2:D.
Loki, Titan Quest, Divinity games, Divinity Original Sin games, Van Helsing trilogija, Victor Vran, Grim Dawn.[/quote]



Dekui isbandysiu, nezinojau tik loki ir victor vran :D
🕐 2019-07-20 20:43 #375
Šaudyklių pasiulykit gerų.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti