📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,398 peržiūros
🕐 2017-03-09 18:29 #226
Qiux parašė:
Kažką niūriaus :D


Spec Ops The Line (daug vietų kur žmonės miršta, o veikėjas žaidimo eigoje tiesiogine prasme yra ant ribos), Shadow of Colossus, Penumbra visos dalys (nyki ir slegianti atmosfera ir gražiai akomponuota muzika, ypač pramuša jei esi emocionalus žmogus), Bioshock (daug nykių vietų), This War of Mine, Binding of Isaac (jei giliniesi į istoriją ir esi emociškai išgyvenantis daug ką, tada tikrai turėtų paimt tave depresija), Metro 2033 (rusiška atmosfera, viskas persunkta slaviška melanholija), Silent Hill.
🕐 2017-03-18 18:42 #227
Kokį nors nelabai seną story based žaidimą. Nesvarbu žanras, svarbu, kad būtų sukurta atmosfera atitinkama ir gera istorija. Šiaip gan nemažai perėjęs tai krūvelę pavadinimų duokit, rasiu ko nelošęs.
🕐 2017-03-19 13:19 #228




Pasiūlykit kokio action. Kur man būtu bent 50-60fps
Redaguota 2017-03-19 13:19
🕐 2017-03-19 13:21 #229
Dark Sector, Dark Void, Mass Effect.
🕐 2017-03-24 13:04 #230
Kadangi iki kito egzo turiu dar 3sav, pasiūlykit kokį žaidimą. Nesvarbu kokį, svarbu ne racing'ą.
🕐 2017-03-24 13:14 #231
a2 parašė:
Kadangi iki kito egzo turiu dar 3sav, pasiūlykit kokį žaidimą. Nesvarbu kokį, svarbu ne racing'ą.




Arma III campain pražaisk, Scenarios irgi.
Dying Light su The Following DLC
🕐 2017-03-24 13:23 #232
a2 parašė:
Kadangi iki kito egzo turiu dar 3sav, pasiūlykit kokį žaidimą. Nesvarbu kokį, svarbu ne racing'ą.


Stanley The Parable ir South Park The Stick of Truth.
🕐 2017-03-25 14:57 #233
Sveiki, gal galit koki co-op zaidimuka pasiulyt dviese ar trise pakapot? Dekui :)
🕐 2017-03-26 00:38 #234
Bence24Kobe parašė:
Sveiki, gal galit koki co-op zaidimuka pasiulyt dviese ar trise pakapot? Dekui :)


Jeigu megstat survival žaidimus tai patačiau išbandyt Don't Starve together.
🕐 2017-04-22 08:02 #235
Gal kas pasiulys zaidimu panasiu i Return To Castle Wolfenstein? ;)
🕐 2017-04-22 11:28 #236
sveiki reiktu gero karinio zaidimo galetu but ir online nemokamas, arba kas turit galit duot bf3 acc origin kai dalyno nemokamai pats turejau bet pamirsau koda. taigi reik geru kariniu zaidimu.
spec: gtx 970
i5 6600k
8gb ram
🕐 2017-04-22 11:42 #237
Machinery parašė:
Company of Heroes 2.


pamirsau paminet kazka first person kad butu, ir labai didelis pliusas jei kazkas su antru pasauliniu ar panasiai
🕐 2017-04-22 14:02 #238
xkristukasx5 parašė:
[quote]Machinery parašė:
Company of Heroes 2.


pamirsau paminet kazka first person kad butu, ir labai didelis pliusas jei kazkas su antru pasauliniu ar panasiai[/quote]
Call of Duty Black Ops, bet tik pirma dalis, ten labiau apie senesnius laikus, kai buvo karas prieš Vietnamą ir šiek tiek yra WW2 siužeto.
🕐 2017-04-22 14:15 #239
FoxoNN parašė:
[quote]xkristukasx5 parašė:
[quote]Machinery parašė:
Company of Heroes 2.


pamirsau paminet kazka first person kad butu, ir labai didelis pliusas jei kazkas su antru pasauliniu ar panasiai[/quote]
Call of Duty Black Ops, bet tik pirma dalis, ten labiau apie senesnius laikus, kai buvo karas prieš Vietnamą ir šiek tiek yra WW2 siužeto.[/quote]

Deja tamsta klystat nuo 1964 prasidėjo Vietnamo karas tai ten praktiškai siužetas aplink Vietnamą sukosi ir apie cheminį ginklą.
🕐 2017-04-22 16:08 #240
xkristukasx5 parašė:
sveiki reiktu gero karinio zaidimo galetu but ir online nemokamas, arba kas turit galit duot bf3 acc origin kai dalyno nemokamai pats turejau bet pamirsau koda. taigi reik geru kariniu zaidimu.
spec: gtx 970
i5 6600k
8gb ram


Day of Defeated Source, Red Orchestra 2, Call of Duty World at War.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti