📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,389 peržiūros
🕐 2016-12-07 08:44 #181
Sveiki, aš kokius 3-4 metus gyveniau po akmeniu ir nustojau domėtis pc games, gal kas galit surašyt kas gero išėjo per tą laikotarpį?
🕐 2016-12-18 10:45 #182
Sveiki. Gal galite pasiūlyti, kokį strateginį žaidimą? Esu žaidęs tik Strongholdus ir Age of Empires, tad galite pasiūlyti ir senesnius. Kompas lievas, 4gb ram, 3.6 ghz, 1gb vaizduškė.
🕐 2016-12-18 18:55 #183
Red Alert 2-3, Age of Mythology, Command & Conquer. nelabai ka galiu pasiulyt daugiau nes siaip nesu strateginiu megejas ir zaidziau juos labai senai :D
🕐 2017-01-06 15:50 #184
gal kas galetumete pasiulyti zaidimu su masinom ar rpg/mmo ?
🕐 2017-01-06 16:13 #185
Cafon parašė:
gal kas galetumete pasiulyti zaidimu su masinom ar rpg/mmo ?

The Crew, o pats dabar siunčiu Tera online ant steam.
Redaguota 2017-01-06 16:14
🕐 2017-01-06 18:10 #186
I3-5005U
3gb Ram
Intel hd Graphics 5500 (128mb)
Kokiu pasiulymu turit? Cs:go ant minimum 120fps
🕐 2017-01-06 18:13 #187
Nigrol - o kas tiksliai domina?
🕐 2017-01-06 18:31 #188
Action, Racing, Shooter, Simulation.
🕐 2017-01-06 18:39 #189
The Crew, o pats dabar siunčiu Tera online ant steam.
Jo sitie zaidimai geri bet gal kazka silpnesnio ? :)
18ghz du branduoliai
2gb ram
intel vaizdo korta
ant tokio grabo :D
🕐 2017-01-06 18:46 #190
Nigrol parašė:
Action, Racing, Shooter, Simulation.


Simsai 2-3 , Euro Truck Simulator 2 (turėtų veikt nors ir ant minimum), Doom iki 3 (naujas neis), GTA (IV ir V neišeis žaisti, nes per silpnas), seni Call of Duty žaidimai iki MW2 (SP pusė velnio, o piratinių serverių dar yra), Team Fortress 2, L4D 1-2 (bet geriau venk modų), Battlefield iki Bad Company 2, GRID 1-2, visi NFS žaidimai iki Shift ar Undercover, Burnout Paradise, Blur, TES Oblivion ir Morrowind, Medal of Honor, Dead Space 1-3
Redaguota 2017-01-06 18:48
🕐 2017-01-06 19:07 #191
Wololo parašė:
[quote]Nigrol parašė:
Action, Racing, Shooter, Simulation.


Simsai 2-3 , Euro Truck Simulator 2 (turėtų veikt nors ir ant minimum), Doom iki 3 (naujas neis), GTA (IV ir V neišeis žaisti, nes per silpnas), seni Call of Duty žaidimai iki MW2 (SP pusė velnio, o piratinių serverių dar yra), Team Fortress 2, L4D 1-2 (bet geriau venk modų), Battlefield iki Bad Company 2, GRID 1-2, visi NFS žaidimai iki Shift ar Undercover, Burnout Paradise, Blur, TES Oblivion ir Morrowind, Medal of Honor, Dead Space 1-3[/quote]
Dekuj labai!
🕐 2017-01-06 20:10 #192
Wololo parašė:
[quote]Nigrol parašė:
Action, Racing, Shooter, Simulation.


Simsai 2-3 , Euro Truck Simulator 2 (turėtų veikt nors ir ant minimum), Doom iki 3 (naujas neis), GTA (IV ir V neišeis žaisti, nes per silpnas), seni Call of Duty žaidimai iki MW2 (SP pusė velnio, o piratinių serverių dar yra), Team Fortress 2, L4D 1-2 (bet geriau venk modų), Battlefield iki Bad Company 2, GRID 1-2, visi NFS žaidimai iki Shift ar Undercover, Burnout Paradise, Blur, TES Oblivion ir Morrowind, Medal of Honor, Dead Space 1-3[/quote]

O gal dar zinai dar kokiu Racing zaidimu?
🕐 2017-01-08 02:02 #193
Sveiki. Klausyket.. Gal zinuot kas kokiu geru zaidemu dvym zmonym unt veina kompitier? Nesvarbo ar unt tuos paciuos klavituras ar unt pultel ir nesvarbo kuok zanra. Diekov.
🕐 2017-01-08 10:02 #194
Zemaitoks parašė:
Sveiki. Klausyket.. Gal zinuot kas kokiu geru zaidemu dvym zmonym unt veina kompitier? Nesvarbo ar unt tuos paciuos klavituras ar unt pultel ir nesvarbo kuok zanra. Diekov.



gal padies issirinkti
http://www.co-optimus.com/system/4/pc.html

taip pat jeigu nieko pries turn based geimus tai kurie turi hotseat butu heroes serija
medieval 2 kingdoms,civilization nuo 3 iki 6 dalie
tai pora tikrai yra bet nepamienu pavadinimu
🕐 2017-01-14 17:21 #195
Sveiki, pasiūlykite split screen/offline multiplayer žaidimų.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti