Sveiki, aš kokius 3-4 metus gyveniau po akmeniu ir nustojau domėtis pc games, gal kas galit surašyt kas gero išėjo per tą laikotarpį?
Sveiki. Gal galite pasiūlyti, kokį strateginį žaidimą? Esu žaidęs tik Strongholdus ir Age of Empires, tad galite pasiūlyti ir senesnius. Kompas lievas, 4gb ram, 3.6 ghz, 1gb vaizduškė.
Red Alert 2-3, Age of Mythology, Command & Conquer. nelabai ka galiu pasiulyt daugiau nes siaip nesu strateginiu megejas ir zaidziau juos labai senai :D
gal kas galetumete pasiulyti zaidimu su masinom ar rpg/mmo ?
Cafon parašė:
gal kas galetumete pasiulyti zaidimu su masinom ar rpg/mmo ?
The Crew, o pats dabar siunčiu Tera online ant steam.
Redaguota 2017-01-06 16:14
I3-5005U
3gb Ram
Intel hd Graphics 5500 (128mb)
Kokiu pasiulymu turit? Cs:go ant minimum 120fps
Nigrol - o kas tiksliai domina?
Action, Racing, Shooter, Simulation.
The Crew, o pats dabar siunčiu Tera online ant steam.
Jo sitie zaidimai geri bet gal kazka silpnesnio ? :)
18ghz du branduoliai
2gb ram
intel vaizdo korta
ant tokio grabo :D
Nigrol parašė:
Action, Racing, Shooter, Simulation.
Simsai 2-3 , Euro Truck Simulator 2 (turėtų veikt nors ir ant minimum), Doom iki 3 (naujas neis), GTA (IV ir V neišeis žaisti, nes per silpnas), seni Call of Duty žaidimai iki MW2 (SP pusė velnio, o piratinių serverių dar yra), Team Fortress 2, L4D 1-2 (bet geriau venk modų), Battlefield iki Bad Company 2, GRID 1-2, visi NFS žaidimai iki Shift ar Undercover, Burnout Paradise, Blur, TES Oblivion ir Morrowind, Medal of Honor, Dead Space 1-3
Redaguota 2017-01-06 18:48
Sveiki. Klausyket.. Gal zinuot kas kokiu geru zaidemu dvym zmonym unt veina kompitier? Nesvarbo ar unt tuos paciuos klavituras ar unt pultel ir nesvarbo kuok zanra. Diekov.
Sveiki, pasiūlykite split screen/offline multiplayer žaidimų.