📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,395 peržiūros
🕐 2017-02-16 13:17 #211
augustas656 parašė:
Gal kas kas žinot kokiu siaubo žaidimų. Kad būtų be jumpscare ir kad reikėtų likt nepastebėtam.. slapstytis kaškas tokio :D


Jei slapstytis, tai Penumbra, Amnesia su modais, iš dalies Outlast. Jei slapstytis ne taip svarbu- Silent Hill, Resident Evil, System Shock.
🕐 2017-02-16 13:31 #212
Dėkui!
🕐 2017-02-17 10:03 #213
kas zinot geru game ant AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core processor 4800+ 2.51 GHz . 4 GB RAM. 64 bitų sistema X64 pagrindo procesorius. Windows 8.1 PRO. NVIDIA GeForce 210.
Redaguota 2017-02-17 10:06
🕐 2017-02-18 14:10 #214
Sveiki, pasiūlykit kokių gerų local coop survival žaidimų. Dėkui.
🕐 2017-02-18 15:10 #215
Jei turit gerus kompus - RUST ir The Forest.
🕐 2017-02-18 19:25 #216
Pasiūlykt kokių single-screen split-screen žaidimų kad būtų galima žaist ant vieno pc. kad būtų labiau story based žaidimai o ne vienas kito naikinimas all the time. ir kad nebūtų strategy. ačiūūūū
🕐 2017-02-18 20:26 #217
High-Five parašė:
Pasiūlykt kokių single-screen split-screen žaidimų kad būtų galima žaist ant vieno pc. kad būtų labiau story based žaidimai o ne vienas kito naikinimas all the time. ir kad nebūtų strategy. ačiūūūū


Gali bandyti Little Fighters. gal patiks.
🕐 2017-03-01 16:08 #218
Iszorko parašė:
[quote]High-Five parašė:
Pasiūlykt kokių single-screen split-screen žaidimų kad būtų galima žaist ant vieno pc. kad būtų labiau story based žaidimai o ne vienas kito naikinimas all the time. ir kad nebūtų strategy. ačiūūūū


Gali bandyti Little Fighters. gal patiks.[/quote]
nelabai kabliavo.. gal būtų dar kokių nors? gali būt ir su tunngle pagalba, turim 2 pc jau..
🕐 2017-03-04 11:04 #219
Sveikiiii, pasiulykit koki zaidima kur užkabliuotu, butu ydomu zaist, nenusibostu po keliu valandu, koki kuris jum tikrai paliko yspudy ir vis jy prisimenat, ačiū :D
🕐 2017-03-04 17:54 #220
Sveiki, ieškau žaidimo su open world, kuriame galėtum kaip ir (gta, far cry,just cause,mafia,watch dogs) su gražiom grafikom. Kad kabliuotų ir būtų įdomus žaist, istorija būtų privalumas :).
🕐 2017-03-04 21:01 #221
Kepalas parašė:
Sveiki, ieškau žaidimo su open world, kuriame galėtum kaip ir (gta, far cry,just cause,mafia,watch dogs) su gražiom grafikom. Kad kabliuotų ir būtų įdomus žaist, istorija būtų privalumas :).


Saints Row.
🕐 2017-03-04 21:15 #222
Sabotuer :)
🕐 2017-03-04 22:14 #223
Kepalas parašė:
Sveiki, ieškau žaidimo su open world, kuriame galėtum kaip ir (gta, far cry,just cause,mafia,watch dogs) su gražiom grafikom. Kad kabliuotų ir būtų įdomus žaist, istorija būtų privalumas :).


O tai jau visas dalys tipo jau parėjai?
🕐 2017-03-04 22:20 #224
Kepalas parašė:
Sveiki, ieškau žaidimo su open world, kuriame galėtum kaip ir (gta, far cry,just cause,mafia,watch dogs) su gražiom grafikom. Kad kabliuotų ir būtų įdomus žaist, istorija būtų privalumas :).

the elder scrolls.
🕐 2017-03-09 17:51 #225
Kažką niūriaus :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti